- Advertisement -spot_img

TAG

gjel deti

Shëndet/ Rregulli i artë i blerjes dhe përzgjedhjes së gjelit të detit

Kur vjen puna tek kjo e fundit, ekspertët thonë se gjeli ideal për familjen duhet të ofrojë rreth 450 gramë mish për çdo person...

Sekretet që duhet të dini për të blerë një gjel deti për natën e Vitit të Ri!

Po afrojnë festat e fundvitit dhe sipas traditës të gjithë shqiptarët e festojnë “rëndë” Vitin e Ri. Mbreti i tavolinës mbetet gjeli i detit. Ndaj...

Latest news

- Advertisement -spot_img