- Advertisement -spot_img

TAG

gjume

U kap duke dremitur në Kuvend, reagon ashpër Adriana Matoshi

Deputetja dhe aktorja e njohur kosovare, Adriana Matoshi është vendosur në qendër të vëmendjes ditën e sotme. Një foto e saj duke dremitur në Kuvend...

Vazhdojnë kërkimet për 2-vjeçarin që u zhduk në pyll. E vunë në gjumë dhe nuk e gjetën më kurrë

  Ata e vunë në shtrat si çdo natë dhe nuk e gjetën më kurrë. Mbi 200 njerëz marrin pjesë në kërkimin e një fëmije...

Nëse nuk e keni vënë re, këto 3 zakone të të ngrënit po ju vjedhin energjitë

Gjumi i pamjaftueshëm dhe i keq dhe jeta e përditshme e vështirë janë elementet themelore që shpesh na bëjnë të ndiejmë se nuk kemi...

Dolly Parton tregon arsyen qesharake pse fle me ‘make up’ në fytyrë

Shumica e njerëzve e pastrojnë grimin para se të shtrihen për të fjetur, ndërsa Dolly Parton bën komplet të kundërtën. Këngëtarja 75-vjeçare ka treguar...

Mendime të shumta gjatë natës? Ja si të bëni një gjumë të qetë

Ju ka ndodhur ndonjëherë të rrini zgjuar deri vonë, sepse koka juaj është e tejmbushur me mendimet e natës? Epo, mos mendoni aq shumë!...

6 gjërat që meshkujt pëlqejnë në shtrat por femrave nuk jua thonë kurrë

Nëse keni menduar ndonjëherë se çfarë duan meshkujt në shtrat, përgjigjet i keni patur gjatë gjithë kohës para syve. Nisur nga gjërat më të...

Disa hapa të thjeshtë se si mund të arrini bukurinë e gjumit

"Bukuria e gjumit" është ekziston por jo siç mund ta keni konceptuar ju deri tani. E dini se para se të shtriheni për të...

Efekti i natës së parë, çfarë i ndodh trupit tuaj kur flini në një vend të huaj

Fenomeni që përjetoni kur do të flini në një vend të ri, por s'ju merr gjumi, njihet si "efekti i natës së parë" (first...

Basha duke fjetur në makinë,Balla : Fli Lul fli se do rritesh

Sot në rrjete sociale qarkulloi me shpejtësi një video ku shihej kreu demokrat duke fjetur në makinën e tij “Range Rover”, në sediljen e...

Një gjumë i rehatshëm: me partner apo vetëm?

Sipas një studimi, çiftet që ndajnë të njëjtin shtrat bëjnë një gjumë më të mirë. Por ashtu si për dikë që mund të flejë...

Latest news

- Advertisement -spot_img