- Advertisement -spot_img

TAG

gjykate

“Duhet ta lavdëroni!” Pas akuzave të rënda, babai i Britney Spears del me pretendime të reja

Jamie Spears pretendon se problemet e shëndetit mendor të së bijës, Britney janë më të rënda nga sa di publiku. Spears, i cili kohët...

U hodh nga ballkoni pas debatit, gjykata jep vendimin për bashkëshortin e 24-vjeçares

Gjykata e Durrësit vendosi sot masën e sigurisë “arrest në burg” për Alfred Gjinin, bashkeshortja e të cilit disa ditë më parë u hodh...

Policia angleze e zuri në gjumë në shtëpinë e barit, shqiptari qan hallet në gjykatë. Emri

Ergys Shpellzaj, një shtetas shqiptar, u zbulua duke fjetur së bashku me më shumë se 100 bimë në faza të ndryshme të rritjes në...

Ngacmoi tre vajza, 61 vjeçari humb ndjenjat në sallën e gjyqit (EMRI)

Vasil Mullaj, të akuzuarit për ngacmim seksual të tre vajzave të mitura, i ka rënë të fikët në sallën e gjyqit. Ngjarja ka ndodhur para...

Vrasja babë e bir, SPAK çon në gjykatë dosjen e Çapjave dhe 5 të tjerëve

Prokuroria e Posaçme kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar ka depozituar në GJKKO dosjen e hetimeve të përfunduara ndaj të pandehurve Ardian Çopja (Çapja),...

SPAK dorëzon në Gjykatë dosjen e Ardjan Çapes

Prokuroria e Posaçme SPAK ka dorëzuar në Gjykatë dosjen për Ardian Çapjen dhe 5 të pandehurve të tjerë për vrasjen e babë e birë,...

Vrasja në Peqin, Gjykata e Elbasanit merr vendimin për autorin

Mëngjesin e sotëm u zhvillua seanca gjyqësore për autorin e vrasjes në Peqin. Gjyqtarja Pajtime Fetahu pasi ka këqyrur provat e paraqitura nga prokurori i...

Sulmoi me sëpatë zyrën e taksave duke plagosur 4 persona, Greqia dënon me burg përjetë 46-vjeçarin

Gjykata greke e Follorinës dënoi me burg përjetë një 46-vjeçar që në korrik të vitit të kaluar sulmoi me sëpatë zyrën e mbledhjes së...

Emërohet Kryetarja e re e gjykatës së Elbasanit. Emri

Këshilli i Lartë Gjyqësor, ka komanduar në krye të gjykatës së Elbasanit, gjyqtaren Matilda Fetau. Vendimi ka ardhur pas pezullimit nga detyra të gjyqtares Enkeleda...

Ngacmoi seksualisht vajzën me aftësi të kufizuara, gjykata i del kundra prokurorisë, lë në burg 61 vjeçarin

Gjykata në Lezhë i ka dalë kundër prokurorit duke dërguar pas hekurave një 61 vjecar të akuzuar për ngacmim seksual të të miturve. Gjykatësi...

Latest news

- Advertisement -spot_img