- Advertisement -spot_img

TAG

Gjyqtare

Kërcënoi gjyqtaren Anila Karanxha, merret vendimi për Andi Lekën

Gjykata e Tiranës lë në burg, të riun Andi Leka, i cili dy ditë më parë kërcënoi gjyqtaren Anila Karanxha. Kjo e fundit është...

KPK shkarkon nga detyra gjyqtaren e Tiranës, Rezarta Balliu

Komisioni i Pavarur i Kualifikimit ka shkarkuar nga detyra ditën e sotme gjyqtaren e Tiranës, Rezarta Balliu, seanca për të cilën u mbajt në...

KLGJ merr vendimin për gjyqtaren Enkeleda Kapedani. Ja çfarë u vendos

Këshilli i Lartë Gjyqësor pas dëgjimit të Inspektorit të Lartë të Drejtësisë, Artur Metani dhe gjyqtares Enkeleda Kapedani ka shpallur vendimin mbi kërkesën e...

KLGJ merr vendimin për gjyqtaren e Elbasanit, Enkeleda Kapedani

Këshilli i Lartë Gjyqësor ka vendosur sot për pezullimin e gjyqtares të Elbasanit Enkeleda Kapedani. Kujtojmë se KLGJ  e nisi procedimin disiplinor ndaj gjyqtares...

Caktohet data kur do të mbahet seanca në KLGj për kryegjyqtaren e Elbasanit, Enkeleda Kapedanin

KLGJ ka vendosur që seanca për shqyrtimin e kërkesës për pezullimin ose shkarkimin e gjyqtares së Elbasanit Enkeleda Kapedani të mbahet ditën e hënë...

Gjyqtaret e Tik-Tok-ut/ 3 të tjera kanë mbi 30-40 mijë euro kosto për fryerje buzësh, parakolp, prapakolp!

Deputeti i opozitës parlamentare Myslim Murrizi në fjalën e tij në Kuvend ka komentuara gjyqtaren e Elbasanit, Enkeleda Kapedani, e cila bëri bujë për...

Theu rrjetin me videot në Tik-Tok, KLGJ vendos sot për fatin e gjyqtares Enkeleda Kapedani!

KLGJ do të vendos sot për fatin e gjyqtares së Elbasanit Enkeleda Kapedani, në një kohë kur Inspektori i Lartë i Drejtësisë, Artur Metani...

Karriera e gjyqtares Enkeleda Kapedani/ Nga “Miss Shqipëria” 18 vite më parë tek ngritja në detyrë në 2020

  Karriera e nënkryetares së Gjykatës së Elbasanit është në rrezik për shkak të videove te publikuara në “tik tok”, të cilat Enkeleda Kapedani i...

Olsian Çela raporton në KLP: Oficerët gjyqësorë zvarrisin hetimet, do të përballen me pasoja

Kryeprokurori i Përgjithshëm Olsian Cela ka raportuar sot në Këshillin e Lartë të Prokurorisë për vitin 2020, lidhur me funksionimin dhe administrimin e sistemit...

Sekuestrimi i pasurive të 3 ish-gjyqtarëve, reagon Soreca

  Luigi Soreca: Lajm i mirë sot që Gjykata Speciale ka pranuar kërkesën e SPO për të sekuestruar pasuritë e 3 ish-gjyqtarëve të Kushtetueses & Lartë....

Latest news

- Advertisement -spot_img