- Advertisement -spot_img

TAG

Google

Google po bën ndryshime të mëdha në Youtube për të mbrojtur të miturit

Google po bën ndryshime në Youtube dhe aplikacione të tjera për të mbrojtur fëmijët midis moshës 13 dhe 17-vjeç. Me përditësimin e fundit, Google ka...

Google vjen me risi, sistemi që mund të parashikojë tërmetet

Një sistem i aftë që të zbulojë menjëherë një goditje sizmike, dhe të japë një paralajmërim për popullatën “duke i dhënë” disa sekonda kohë...

Zhdukja e 19-vjeçares shqiptare në Greqi/ Google hedh dritë mbi ngjarjen

Google ka hedhur dritë mbi rastin e 19-vjeçares shqiptare të zhdukur në Greqi. Mesazhet elektronike të fshira në e-mailin e saj, i japin një...

Google hedh dritë mbi zhdukjen e 19-vjeçares shqiptare në Greqi

Google ka hedhur dritë mbi rastin e 19-vjeçares shqiptare të zhdukur në Greqi. Mesazhet elektronike të fshira në e-mailin e saj, i japin një...

Ja cilat janë gjërat që nuk duhet t’i kërkoni kurrë në Google

Në epokën e teknologjisë së informacionit, është e vështirë të imagjinohet jeta pa internet. Çfarëdo që ndodh me jetën tonë, ne gjithmonë arrijmë ta...

Google përgatitet për të rikthyer punonjësit në zyrë

Google po ndryshon politikën e punës nga shtëpia dhe po planifikon të kthejë më shumë njerëz në zyrat e kompanisë në SHBA. Firma e teknologjisë...

“Më lëviz krevati natën”. Kallëzimi që la pa fjalë policinë shqiptare. Policia bën kërkime në GOOGLE dhe gjen zgjidhjen

Një 49-vjeçar ka lënë pa fjalë Policinë e Tiranës me kallëzimin e tij që në të vërtetë nuk ka zgjidhje. Burime policore të gazetës...

Ekskluzive/ Aksident në Tiranë, përplasen motorri me biçikletën dhe një automjet (Foto, video)

  Një aksident sapo ka ndodhur në Tiranë. Ngjarja u regjistrua tek kryqëzimi në rrugën e Elbasanit. Siç shihen nga pamjet ekskluzive të regjistruara nga infoelbasani.com...

Si do ta ndani Saimirin? Jonida: Një natë njëra, një natë tjetra

  Nata e dytë e spektaklit “Love Story” në TV Klan u shoqërua me emocione të shumta teksa dy konkurrente, Klea dhe Juli nuk morën...

Nuk përmbahet shqiptari. Merr përpara dhe thyen traun e doganës në Kakavijë, kalon drejt Greqisë. Ngrihen tri akuza ndaj tij

Ai shtypi gazin dhe theu shufrat metalike të kontrollit të trafikut në pikën e kalimit kufitar të Kakavijës. I vendosur për të bërë një sakrificë...

Latest news

- Advertisement -spot_img