- Advertisement -spot_img

TAG

grek

Vasësi grek i bashkëshortes 20-vjeçare dërgohet në burgun e grave. Ja arsyeja

Greku Babis Anagostopoluos, që mbyti gruan e tij në gjumë dhe ngjarjen tentoi ta "shesë" si vrasje nga grabitësit, është dërguar në burgun e...

“Përgjithmonë bashkë…”/ Vrasësi i pabesë grek, qytetarët e ‘masakrojnë’ me komente

Inat popullor. Vetëm kështu mund të përshkruhet vala e indinjatës dhe komenteve në profilin e vrasësit të 20-vjeçares Caroline, burrit të saj Babi Anagnostopulos....

“Doli nga shtrati dhe iku, unë mora një….”! Greku tregon si e mbyti gruan 20-vjeçare

“I thyer” pas një dëshmie të gjatë dhe provave dërrmuese kundër tij, piloti 32-vjeçar Babis Anagnostopoulos rrëfeu krimin duke pranuar ditën e sotme vrasjen...

Deklaroi tinëzisht se një nga grabitësit ishte shqiptar, piloti vrasës grek pranon si e mbyti gruan

  Piloti 32-vjeçar Charalambos Anagnostopoulos është arrestuar nga policia greke pasi ka pranuar vrasjen e gruas së tij, 20-vjeçares britanike Caroline. Piloti ka rrëfyer vrasjen brutale....

Habit biznesmeni/ Frymëzohet nga Tom Cruise, ul helikopterin brenda një lokali në plazh

Një biznesmen në ishulllin grek “Mykonos”, i ka habitur të gjithë personat që ndodheshin në plazh. Kjo pasi ka ulur helikopterin e tij pranë...

Grabiti bankën dhe qëlloi policët, ky është shqiptari që u diskutua sot në parlamentin grek. Emri

Javët e fundit Greqia është tronditur nga disa krime të njëpasnjëshme, të tilla si vrasja e një gazetari pasi doli nga një televizion; grabitja...

Fshihej në një fshat në Shqipëri, kapet vrasësi grek

Një vrasës grek është arrestuar në Shqipëri dhe më pas u ekstradua në vendin e tij për t’u gjykuar dhe dënuar. Gazeta greke “Kathimerini” shkruante...

Lajmi fundit/ Ikin një pjesë e kontrollorëve turq e grekë.

  Burime bëjnë me dije  se me kthimin e një pjesë të kontrollorëve shqiptarë, janë larguar kontrollorët e huaj, që mbërritën në vendin tonë një ditë...

Si u kapën stilisti, piloti dhe fotografi shqiptar. Furnizonin VIP-at grekë me “mall”

Dy grekë dhe një shqiptar janë arrestuar për trafik kokaine në Athinë. Të arrestuarit grekë janë një stilist i njohur emri i të cilit...

Kapet pas 28 vitesh elbasanasi që vrau grekun në vitin 1993. Emri

  51-vjeçari shqiptar Muhamet Belba shkoi për të grabitur një grek në 17 shkurt 1993, por doli prej andej duke kryer edhe një vrasje, gjë...

Latest news

- Advertisement -spot_img