- Advertisement -spot_img

TAG

hero

(Video) Pa hezituar asnjë moment, taksisti shpëton 5 persona nga përmbytja e makinës

Ditët e fundit Kina është përfshirë nga reshje të mëdha shiu, duke shkaktuar të paktën 33 viktima dhe dëme materiale nga përmbytjet në Kinën...

Burri hidhet nga ura 25 metra e lartë për të shpëtuar foshnjën që ra në lumë

  Një vajzë e vogël 23 muajshe që ra në ujë pas një përplasje të shumë automjeteve në Maryland në SHBA u shpëtua nga një...

U hodh mbi makinë për të shpëtuar qytetarët,i riu: Ishte akt terrorist

Një incident i rëndë ka ndodhur pak minuta më parë në sheshin Skënderbej, ku një person ka thyer barrierat me makinë, dhe ka hyrë...

Humbi jetën tragjikisht mes flakëve, qeveria akordon 1 milionë lekë për familjen e Arjan Salës

Qeveria shqiptare ka akorduar një fond prej 1 milionë lekësh të rinj për familjen e Arjan Salës, që humbi jetën tragjikisht në zjarrin që...

Momente nga përcjellja për në banesën e fundit të Heroit Arjan Sala

Trupi i pajetë i 32-vjeccarit Arjan Sala u gjet sot pas më shumë se 60 orësh punë intensive të zjarrfikësve dhe ekipeve të shpëtimit. Heroi...

Imam Ahmed Kalaja: Arjan Sala është dëshmor, është hero! Ai shpëtoi 25 jetë!

Dr. Imam Ahmed Kalaja lëshoi thirrjet “ Dëshmori Arjan Sala!”, menjëhërë pas lajmit për gjetjen pa jetë të trupit të 32-vjeçarit që vdiq brenda...

Tabaku i bashkohet mijëra zërave për heroin Sala: Me vetmohim u hodh në zjarr për të shpëtuar jetë

Jorida Tabaku, kandidatja për deputet e PD, ka shprehur konsideratat dhe vlerësimin më lartë për të riun Arjan Sala, i cili humbi jetën magazinës...

Hero i vërtetë/ Hynë për t’i vjedhur shtëpinë e gjyshes, nipi 12-vjeçar qëllon për vdekje njërin prej grabitësve

  Një djalë 12-vjeçar qëlloi me armë dhe vrau njërin prej hajdutëve të maskuar që ishin futur në shtëpinë e gjyshes së tij të shtunën...

Latest news

- Advertisement -spot_img