- Advertisement -spot_img

TAG

kengetar

Erik Lloshi me mëri ndaj artistëve të rinj: Kanë vetëm këngë bastarde

Erik Lloshi është shprehur shpesh i revoltuar me këngëtarët e rinj, pa asnjë talent, që kanë pushtuar industrinë muzikore. I ftuar ditën e sotme...

Këngëtari shqiptar hap “Euro 2020”

Gjithçka është gati për Euro 2020. Ceremonia zyrtare do të nisë nesër prej orës 19:00, teksa dy orë më pas do të shijojmë betejën...

Alban Ramosaj fiton ‘Këngën Magjike’: Renditja e këngëtarëve pas votimit të njëri-tjetrit, jurisë dhe publikut

Alban Ramosaj u shpall fitues i “Kënga Magjike” 2021 me këngën “Thikat e mia”, duke qëndruar në vendin e parë në në tri fazat...

U kap me 3 mijë doza kanabis në shtëpi, gjykata fal reperin e njohur (EMRI)

  Iu gjetën në shtëpi 2600 doza kanabisi, por reperi Sofian Naich, i njohur si Kaprio, ia hodhi paq. Shpëtimi në procesin gjyqësor i erdhi pikërisht...

Ndahet nga jeta këngëtari dhe modeli i njohur, miku më i mirë i Madonna-s

Modeli dhe muzikanti i njohur, Nick Kamen ka ndërruar jetë në moshën 59-vjeçare.  I lindur në Essex, ai u bë mjaft i njohur për...

Këngëtari shqiptar i burgosur në Greqi kërkon ndihmën e shtetit shqiptar: Ish pronari më tha të vrisja dikë

Këngëtari shqiptar, Eduart Derka ka folur për emisionin “Shqipëria live” në një lidhje direkte nga burgu i Korydallos, ku pretendon se është dënuar në...

Këngëtari shqiptar ndez dasmën, Policia i rrethon lokalin (Detaje)

Që prej fillimit të pandemisë së shkaktuar nga Covid 19, në mesin e aktiviteteve që ishin tërësisht të ndaluara janë dasmat, dhe ceremonitë. Veç...

Publikon foton brenda në tualet, Gashi provokon fansat

Këngëtari me origjinë shqiptare, Gashi  ka shkaktuar mjaft të qeshura dhe habi me foton e fundit të publikuar në llogarinë e tij. Nëpërmjet një InstaStory...

“Ishim në një qendër kulturore dhe na kapi mat…”, këngëtari shqiptar tregon eksperiencën e parë seksuale mjaft të sikletshme

Nëse mendoni se hera juaj e parë ka qenë tepër e sikletshme, duhet të dëgjoni historinë e Ardit Çunit. I ftuar në Prive, këngëtari zbuloi se...

Ndahet nga jeta pas një sëmundje të rëndë në moshën 51-vjeçare këngëtari i njohur i muzikës shqiptare

Një ngjarje e trishtë vjen për muzikën shqiptare. Këngëtari i njohur, Rifat Kida ka ndërruar jetë në moshën 51-vjeçare. Lajmin për vdekjen e tij e...

Latest news

- Advertisement -spot_img