- Advertisement -spot_img

TAG

Laprake

Nëna vesh djalin me rroba vajze dhe i’a rrit flokët për ta fshehur nga babai

  Merr fund saga e zhdukjes prej dy vitesh, së nënë e bir gjenden Mirela dhe Bledi Zefi. Këtë të premte policia ka ndaluar 35-vjecaren bashkë...

LAJM I FUNDIT/ Ekzekutoi 17-vjeçaren në Laprakë, Gjykata e Tiranës dënon me burg përjetë autorin

Gjykata e Tiranës ka dënuar me burgim të përjetshëm Robert Përpeopajn, i dyshuari si autori i ngjarjes së ndodhur dy vite më parë për...

Banorët në protestë: Të hapet rruga sepse na ka dëmtuar bizneset

Ka vazhduar edhe sot protesta që nisi dje nga banorët e Laprakës për zhbllokimin e rrugës që lidh banesat e tyre me zonat e...

Banorët e Laprakës të revoltuar për bllokimin e rrugës,ARRSH reagon menjëherë

Një grup banorësh pranë zonës së Laprakës në Tiranë kanë protestuar kundër bllokimit të rrugës nga ARRSH. Ata u shprehën se në pjesën që...

Latest news

- Advertisement -spot_img