- Advertisement -spot_img

TAG

librazhd

Ishte larguar nga banesa para 4 ditësh, 23-vjeçari gjendet i mbytur në lumin Shkumbin

Një 23-vjeçar është gjetur i mbytur pa shenja dhune në lumin Shkumbin. I riu i identifikuar me inicialet A.K., ishte larguar nga banesa para 4...

Ngjarje e rëndë në Librazhd/ 30-vjeçari i jep fund jetës duke u vetëvarur në pemë

Dritan Duka i ka dhene fund jetes diten e sotme duke u vetevarur ne peme. Librazhd / Informacion paraprak Më datë 25.07.2021, rreth orës 17:40, është...

Flutura kineze dëmton pyjet e Librazhdit

Masivet me shkurre të llojit Bush, në pyjet e zonës së Librazhdit po shkojnë drejt tharjes. Ky fenomen po shkaktohet nga një lloj fluture, e...

Krimi në Librazhd, burri i dehur, gruan e vrau për xhelozi në dhomën e gjumit

Sipas të dhënave paraprake ka dyshime se krimi i rëndë të ketë ardhur si rrjedhojë e një xhelozie mes çiftit, ndërsa mësohet se çifti...

Vrau gruan dhe veten në Librazhd, zbulohet arsyeja e krimit makabër

Një tjetër krim brenda në familje tronditi sërish mbrëmjen e sotme vendin. 56-vjeçari Qemal Bici vrau bashkëshorten me sëpatë dhe më pas u vetëvar...

Gazetarja zbulon arsyen e vrasjes makabre në Librazhd

Gazetarja Anila Hoxha, e ftuar mbrëmjen e sotme në emisionin “Open” ka zbuluar detaje në lidhje me krimin e dyfishtë në familje që tronditi...

Gjeti prindërit të vdekur, djali i familjes Bici në gjendje të rëndë psikologjike

Burime bëjnë me dije se ka qenë djali adoleshent i çiftit ai i cili ka gjetur të pajetë dy prindërit e tij, pas krimit...

Dalin pamjet e 56-vjeçarit që vrau gruan me sopatë e më pas u vetëvar

Është zbuluar identiteti i 56-vjeçarit, i cili ekzekutoi me sëpatë bashkëshorten e tij dhe më pas u gjet i vetëvarur në fshatin Dragostunjë të...

(Emri) Ja kush është 56-vjeçari nga Librazhdi që vrau gruan e tij dhe më pas veten

Është zbuluar identiteti i 56-vjeçarit, i cili ekzekutoi me sëpatë bashkëshorten e tij dhe më pas u gjet i vetëvarur në fshatin Dragostunjë të...

Tronditëse! Burri vret me sopatë gruan, më pas kryen vetëvrasje

Librazhd/ Informacion paraprak Në fshatin Dragostunjë, Librazhd, në banesë shtetasi Q.B., rreth 56 vjeç, në rrethana ende të paqarta dyshohet se ka vrarë me mjet...

Latest news

- Advertisement -spot_img