Gjeti prindërit të vdekur, djali i familjes Bici në gjendje të rëndë psikologjike

0

Burime bëjnë me dije se ka qenë djali adoleshent i çiftit ai i cili ka gjetur të pajetë dy prindërit e tij, pas krimit trondites ne familje në Dragostunjë të Librazhdit.

Mësohet se i mituri ndodhet në gjendje të rëndë psikologjike.

Ka qenë 56-vjeçari Qemal Bici, ai i cili ekzekutoi fillimisht me sëpatë bashkëshorten e tij 53-vjeçare, Minevere Bici dhe më pas u vetëvar në një pemë në ambientet e jashtme të banesës.

Nuk dihen ende shkaqet e ngjarjes së rëndë ndërkohë që Qemal Bici njihej si një person i qetë dhe joproblematik nga bashkëfshatarët e tij.

Pritet puna e grupit hetimor për të hedhur më shumë dritë mbi arsyet që e çuan 56-vjeçarin në ndërrmarrjen e këtij akti të rëndë.

Çifti kishte sëbashku katër fëmijë dhe ngjarja ndodhi pas kthimit në banesë të bashkëshortit nga qyteti i Librazhdit.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here