- Advertisement -spot_img

TAG

londer

E rëndë/ Të shtëna me armë në një zonë të banuar, humb jetën 20-vjeçari

Një hetim për vrasje ka nisur pasi një 20-vjeçar vdiq në spital dy ditë pasi u qëllua në lindje të Londrës. Otas Sarkus u...

Stresi përfundon në spital, ja mesazhi që i jep adhuruesve të tij

Reperi i njohur shqiptar, Arkimed Lushaj, i njohur me emrin e artit, Stresi, ka postuar një video i shtrirë në krevatin e një spitali...

Mosha nuk përbën problem, Mbretëresha Elizabeth drejton makinën plot sharm

E ngarkuar plotësisht në Skoci, Mbretëresha Elizabeth mbërriti ditën e djeshme në Londër. Dashuria dhe pasioni i saj për kuajt është aq i madh...

Tre “çunat” deputetë të opozitës shkojnë në Londër për t’u relaksuar. Kuvendi e kreu ‘misionin’

Tashmë që parlamenti i vjetër e ka mbyllur misionin e ri, që u finalizua me shkarkimin e presidentit Ilir Meta, deputetët kanë vendosur të...

U kap me kokainë në Angli, 29-vjeçari nga Elbasani dënohet me 10 vite burg

Një shtetas shqiptar është dënuar me 10 vite burg në Londër, pasi gjatë kontrollit të ushtruar në shtëpinë e tij policia gjeti kokainë me...

Arrestohen 2 shqiptarë në Londër, iu gjendet sasi e madhe parash (EMRAT)

Dy shqiptarë të identifikuar si Altjon Gjoni, 38 vjeç dhe Bejar Cozminca, 30 vjeç, janë arrestuar në Britani, pasi akuzohen për për trafik droge...

(Video) Synonte të kryente marrëdhënie seksuale me 14-vjeçaren, studenti “kapet mat”

Studenti 27-vjeç Minesh Patel është arrestuar në Londër në vendin ku ishte dashur të takohet me një 14-vjeçare, me të cilën synonte të kryente...

Sherr i madh me grushta dhe shkelma në mes të aeroportit të Londrës, tre persona përfundojnë në spital! (Video)

Një sherr masiv ka ndodhur mes disa burrave në aeroportin “Luton” në Londër. Daily Mail raporton se bëjnë me dije se si pasojë e sherrit,...

Skena të dhunshme në aeroport, mbeten të plagosur disa persona

  Skena të dhunshme shpërthyen në zonën pas ajrit të sigurisë në Aeroportin Luton në Londër ku u plagosën 3 persona dhe u arrestuan 17...

As në Stamboll e as në Londër. Ja ku do të mbahet finalja e Ligës së Kampionëve

Duket se UEFA do ta anulojë përfundimisht opsionin e Stambollit, aty ku pritej të zhvillohej finalja e Ligës së Kampionëve. Shtëpia e futbollit evropian kishte...

Latest news

- Advertisement -spot_img