- Advertisement -spot_img

TAG

Prizren

Gruaja katër muajshe shtatzënë përdhunohet nga pronari i motelit

Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur në Prizren ku një grua 35 vjeçare ka bërë padi në policinë e Prizrenit per dhunim seksual. Ajo kishte...

Po flinte në një shtëpi të braktisur, dy shqiptarë rrahin dhe bëjnë për spital emigrantin maroken

Një emigrant maroken dyshohet se është rrahur barbarisht nga dy shqiptarë të Kosovës, teksa flinte në një shtëpi të braktisur. Ngjarja ka nodhur në Prizren...

Sherri në lokal,merret vendimi për reperin e njohur

Gjykata Themelore e Prizrenit ka marrë vendimin pëe reperin Dibran Hoxhaj, i njohur me ermin e artit ‘Kobra’, i cili dy ditë më parë...

Vritet me thikë nga shoku 15 vjeçari shqiptar që studionte për mjekësi

  Një ngjarje tragjike ndodhi sot në Prizren, ku u vra me thikë një adolëshent 15 vjeç, nga një bashkëmoshatar i tij. Policia njoftoi se i...

E rëndë! Vritet me thikë një 15-vjeçar shqiptar

  Një ngjarje e rëndë është regjistruar ditën e sotme në Prizren, ku një i ri ka humbur jetën pas një sherri ndërmjet 5 personave. Përleshja...

Goditet një i mitur me thikë,ndërron jetë pas goditjeve të marra

Ndërron jetë një i mitur në Prizren pas plagëve të marra nga goditja me thikë. Ngjarja ndodhi sot rreth orës 10:10 në rrugën “Ylber...

Latest news

- Advertisement -spot_img