- Advertisement -spot_img

TAG

probleme mendore

Kit Harington: Pata probleme mendore pas “Game Of Thrones”

Kit Harington pësoi një rraskapitje nervore nga “Game of Thrones”: vetë aktori, i cili luajti rolin e Jon Snow në këtë film, e tha...

Princi Harry me akuza të rënda kundrejt familjes mbretërore: Neglizhuan ndaj problemeve mendore që unë dhe Meghan kishim

Zbulimet e fundit të Dukës së Sussex vijnë pas një hulumtimi të pavarur ku thuhet se gazetari i rrjetit BBC, Martin Bashir ka përdorur...

U gjet e vdekur në Kosovë, dyshohet se motra me probleme mendore e mbyti me jastik

Detaje të reja janë mësuar nga vdekja e 33-vjeçares në Kosovë e cila u gjet a pajetë mesditën e sotme. Burime bëjnë me dije...

Humb 82 vjeçari në Maliq,vuante nga probleme të shëndetit mendor

Policia e Korçës ka njoftuar ditën e sotme se një 82 vjeçar që vuan nga probleme të shëndetit mendor është larguar nga banesa në...

Gjendet pa shenja jete 47-vjeçari,pas 9 ditësh i humbur

Një 47-vjeçar, i cili vuante nga probleme të shëndetit mendor, është gjetur sot, pa shenja jete pranë lumit Vjosë, në Memaliaj. Më datë 09.04.2021, në...

Studim/ Një në tre pacientë Covid diagnostikohet me probleme, ja më i shpeshti

Sipas një studimi, një në tre persona që kanë qenë të sëmurë rëndë me Covid-19 diagnostikohet me ndonjë problem neurologjik ose psikiatrik brenda gjashtë...

Kreu marrëdhënie me 45-vjeçaren me probleme mendore, arresohet i riu

Devoll Specialistët për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Devoll, bënë ndalimin e shtetasit K. K., 20 vjeç, banues në një fshat të Njësisë...

Përdhunoi të renë me probleme mendore, flet 56-vjeçari

Përdhunoi të renë me probleme mendore, 56 vjeçari pranon aktin e rëndë: Kërkoj falje, nuk e kam lënë unë shtatzënë Gjatë ditës së sotme u...

Latest news

- Advertisement -spot_img