- Advertisement -spot_img

TAG

Probleme

Fjoralba Ponari tregon problemet e shëndetit të saj mendor

Moderatorja simpatike Fjoralba Ponari njihet për pozitivitetin e saj, por sigurisht që jeta e Fjoralbës, ashtu si edhe shumë të tjerëve, nuk ka qenë...

Ardjan Çapja, pasi kaloi problemet me zemrën i çon kërkesë Gjykatës

  Gjykata e Posaçme e Apelit do të shqyrtojë këtë të hënë kërkesën e Ardian Çapjes për ndryshim të masës së sigurisë. Dosja ndaj Çapjes...

Probleme të panumërta, metodat më efikase për të pastruar dyllin e veshit

Dylli i veshit është një substancë që prodhohet nga vetë trupi për të mbrojtur dhe pastruar veshin. Sipas të dhënave dylli parandalon infeksionet dhe...

Ezekutoi gruan me kallashnikov, çudit Koço Buzo: mohon të ketë qenë ai vrasësi (DETAJE)

Koço Buzo ka dhënë një dëshmi të fortë para oficerëve të policisë gjyqësore të Elbasanit kur u pyet për vrasjen e bashkëshortes së tij...

Problemet që janë hasur në disa qendra votimi në mbarë vendin

Zëdhnësja e KQZ ka dhënë një deklaratë për mediat ku ka bërë me dije se janë hasur problematika në vazhdueshmërinë e procesit të votimit...

Një ditë para zgjedhjeve,thyhet dritarja e KZAZ-së në Laç

Ndërsa na ndajnë vetëm disa orë nga dita e votimit, kanë nisur edhe problemet e para. Një dritare është thyer gjatë natës në një...

Çfarë ndodh me trupin tuaj/me qëndrimin gjatë në kufje

Të gjithë mbajmë kufje në vesh, madje e teprojmë më kohën që i përdorim, duke dëmtuar kështu shëndetin tonë. Më poshtë abcneës.al do ju...

Bllokohet rruga kryesore në Gramsh nga shembja e dherave

Për shkak të reshjeve të shumta të shiut që kanë përfshirë ditët e fundit vendin tonë janë krijuar probleme pranë fshatit Bërsnik në Gramsh. Kjo...

10 zakone të përditshme që e dëmtojnë trurin tuaj

Truri ynë është organi më i rëndësishëm në trupin tonë, duke kontrolluar gjithçka që bëjmë, si frymëmarrja, ecja, ngrënja, fjetja etj. Truri është procesori qëndror...

Latest news

- Advertisement -spot_img