- Advertisement -spot_img

TAG

pula

Konfirmohen në tre vatra rastet e para të gripit të shpendëve në Shqipëri. Ministria jep ALARMIN

Ministria e Bujqësisë dhe Zhvillimit Rural ka njoftuar se në Shqipëri janë konfirmuar rastet e para të gripit të shpendëve. Deri më tani janë konfirmuar...

Latest news

- Advertisement -spot_img