- Advertisement -spot_img

TAG

restorant

Ja pse duhet të shkoni në një udhëtim, kinema apo restorant, vetëm

Profesoreshat e marketingut, Rebecca Ratner dhe Rebecca Hamilton, pasi anketuan qindra njerëz, gjetën se shumica e njerëzve kënaqeshin më shumë se ç'prisnin kur dilnin...

Braçe i irrituar publikon faturën me ‘çmimet e kripura’: Nuk ju vjen më askush

Zv/kryeministri Erion Braçe ka denoncuar këtë të diel tregtimin e daterit dhe servirjen e tij në ristorante peshku, në një kohë që është e...

Jaden Smith do të hapë një restorant, por vetëm për këto njerëz

Variety tregon se 22-vjeçari Jaden Smith, i biri i Wil Smith dhe Jada Pinkett Smith, do të hapë një restorant për t'u dhënë vakte...

Pronari kap hajdutin duke vjedhur, por bën gjestin e pazakontë ndaj tij

Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur në Georgia, ku një pronar restoranti ka vendosur të mos ngrejë akuza ndaj një hajduti që e kapi...

Restoranti në Bradashesh, që ka balsamosur specie të rralla

Shqipëria është i vetmi vend në rajon, Europë dhe botë që ka vendosur me ligj për një kohë të gjatë, 7 vjeçare ndalimin total...

“Darka e fundit” në Dubai!

Nga Andi Bushati Qeveria Rama u gjend papritmas e përmbytur nga një video disa sekondshe dhe një buqetë fotosh të nxjerra prej saj, ku shfaqej...

Latest news

- Advertisement -spot_img