Pronari kap hajdutin duke vjedhur, por bën gjestin e pazakontë ndaj tij

0

Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur në Georgia, ku një pronar restoranti ka vendosur të mos ngrejë akuza ndaj një hajduti që e kapi duke vjedhur dhe në vend të kësaj ai i ofroi punë.

Carl Wallace u zgjua nga sistemi i alarmit dhe pa në kamerat e sigurisë një burrë me tuta sportive dhe me një kapuç duke përdorur një tullë për të thyer dritaren e restorantit të tij. Burri më pas tentoi të hapte arkën ku vendoseshin paratë dhe pa që nuk kishte asnjë gjë aty.

Wallace tha:

Kjo sjellje më bëri të kuptoj se ky djalë nuk po bën një punë të mirë, duhet të ketë rrugë të tjera që ky djalë të nxjerrë para.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here