- Advertisement -spot_img

TAG

rome

Foto/Lajm Ekskluzive : Presidenti Meta mban fjalën e nderit në Rome gjatë aktivitetit të ECAM

Siç shihet dhe nga pamjet e siguruara nga InfowebTv, Presidenti i Republikës së Shqipërisë Ilir Meta ndodhet në Romë dhe nga fotot e siguraura...

Tragjike! Përplaset për vdekje 34-vjeçarja shqiptare në Itali (Emri)

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur dje pasdite në Romë të Italisë, por vetëm sot është bërë publike nga mediat fqinje. Raportohet se është përplasur...

U konfliktua me dy vëllezërit italian, shqiptari plagoset me armë në fytyrë

ROMË- Tre persona kanë mbetur të plagosur me armë zjarri në Itali, ku një prej tyre mësohet se është me origjinë shqiptare. Sipas të dhënave...

Euro 2020, Draghi kërkon që finalja t’i hiqet Londrës e të luhet në Romë

Finalja e Euro2020, që është parashikuar që të luhet më 11 korrik në Wembley po politizohet gjithnjë e më shumë, pas publikimit të “The...

(Video) Policët në panik, qytetari i kërcënonte me thikë në dorë, efektivët e qëllojnë me armë

Një moment paniku është regjistruar pasditen e së shtunës në Romë, ku policia qëlloi ndaj një 44-vjeçari ganez që kërcënonte efektivët me një thikë...

(Video) Romë: Turistja zhvishet nudo dhe futet të lahet në shatërvan

Temperaturat e larta duket se kanë ndikuar tek qytetarët në një mënyrë aspak të zakontë. Një turiste e cila nuk e përballonte dot vapën e...

Mbeturinat notojnë si të ishin peshq, Roma goditet nga stuhia e fuqishme

Roma është përmbytur pas një stuhie shiu që goditi vendin. Si pasojë e reshjeve të dendura, uji ka marrë me vete plehrat duke mbushur...

Gjendet në valixhe i vdekur 37-vjeçari, dyshohet se është vrarë nga e dashura e tij

Një ngjarje e rëndë është raportuar në Romë. Mediat italiane shkruajnë se një 37-vjeçar është gjetur brenda në një valixhe të lënë në një...

Kishte vdekur prej disa ditësh, gruaja ‘shëtit’ kufomën e bashkëshortit nëpër qytet

Një ngjarje e rëndë ka tronditur Romën mëngjesin e kësaj të shtunë,  ku në sheshin Federico Saço është gjetur trupi i një 37 vjeçari...

Ndodh e papriturura/ Çahet në mes rruga në Romë, bien brenda dy makina (FOTO)

Një ngjarje tronditëse ka ndodhur në Romë ditën e sotme ku në mëngjes një rrugë është shembur duke krijuar një humnerë brenda së cilës...

Latest news

- Advertisement -spot_img