- Advertisement -spot_img

TAG

Selena Gomez

Po kësaj rradhe çfarë po ndodh mes Selena Gomez dhe Hailey Bieber

Prej kohësh në media është komentuar gjatë trekëndëshi Selena Gomez- Justin Bieber- Hailey Baldwin. Pas ndarjes së bujshme nga Selena Gomez, Justin Bieber nisi romancën...

Bëri publike fantazitë e tij seksuale për Selena Gomez, artisti i kërkon ndjesë përmes këngës së fundit

Tyler, the Creator është një ndër këngëtarët më në zë për momentin dhe fama e tij ka arritur kulmin me projektet e tij të...

Selena Gomez flet për lidhjet e saj të mëparshme: Kanë qenë të mallkuara

Selena Gomez përveç se si këngëtare është e njohur edhe për dramat e saj në jetën romantike. Gjatë një interviste për “Vogue Australia”, ylli...

I rikthehet për të dytën herë,çfarë ka bërë Selena Gomez që po diskutohet në rrjet

Aktorja dhe këngëtarja e njohur ka bërë ndryshimin drastik në pamjen e saj.Pas bujës që bëri këngëtarja 19-vjeçare Bilie Eilish me ndryshimin e ngjyrës...

E shoqëruar nga një polic,Selena Gomez shfaqet e përgjakur në mes të rrugës

Përgjatë këtyre orëve,fotot e këngëtares së njohur,Selena Gomez kanë 'çmendur' rrjetin.Gomez shfaqet e përgjakur në mes të rrugës,ku mbrapa një saj shihet qartë një...

Çfarë e bëri të nisë sërish dramën Selena-Justin-Hailey

Pas më shumë se një viti, Hailey Bieber "pëlqeu" në Instagram, foton e Selena Gomez në kopertinën e Vogue. Veprimin, në dukje të parëndësishëm, njerëzit...

‘Djemtë s’duan të dalin me mua’ / Selena Gomez revoltohet

Selena Gomez është single prej shumë kohësh dhe siç mund ta dini, pandemia e ka vështirësuar edhe më procesin e gjetjes së shpirtit binjak. Gjithsesi,...

Latest news

- Advertisement -spot_img