- Advertisement -spot_img

TAG

shefqet ndroqi

“S’i jepnin role se kundërshtonte ministrat”, regjisori flet për Guljelm Radonë

Mëngjesin e sotëm u shua në spitalin Shefqet Ndroqi në Tiranë aktori i madh Guljelm Radoja, i cili numëron dhjetra role në kinematografi dhe...

Ulet numri i shtrimeve në spitale, të larta shifrat e vdekjeve. Brenda një muaji, 10 humbje në ditë nga COVID

Ulet numri i shtrimeve në 4 spitalet COVID në kryeqytet, ku po trajtohen të sëmurët me koronavirus. Në këtë spital, në 24 orët e fundit,...

Vdes 32-vjeçari pa sëmundje shoqëruese, ishte zyrtar i PD-së

Covid 19 vijon të vrasë edhe moshat e reja në Shqipëri. Burime bëjnë me dije se në spitalin Covid 2 në Tiranë ka ndërruar...

Një tjetër paciente e infektuar në pritje për të lindur

Një tjetër vajzë në moshë të re do të sjellë në jetë foshnjën e saj në ambientet e “Shefqet Ndroqit.” Gazetarja Ema Shazivari raporton...

Ja kush është infermierja që u arrestua sot, merrte rryshfet tek ‘Shefqet Ndroqi’ bashkë me dy infermiere të tjera

Personi në foto është Sidorela Çela, infermierja që u arrestua sot së bashku me dy infermieret e tjera dhe një sanitare, pasi dyshohet se...

Lind foshnjen dhe shtrohet në urgjencë e infektuar me koronavirus

Një nënë e re e infektuar me koronavirus është shtruar me urgjencë në spitalin Shefqet Ndroqi, pasi gjendja e saj u përkeqësua. Burimet bëjnë me...

Vdesin nënë e bijë katër orë njëra pas tjetrës/Cili ka qenë shkaku?

Nënë e bijë nga Librazhdi kanë humbur jetën në spitalin “Shefqet Ndroqi” katër orë njëra pas tjetrës. Burimet raporton se viktimat janë Safete Leka 93...

6 ambulanca me pacientë, që trajtohen me O2 jashtë godinës së COVID 2

6 ambulanca me pacientë janë trajtuar jashtë godinës së ‘Shefqet Ndroqit’, çka është paraqitur me pamje nga media kombëtare Top Channnel. Në abmulancë pacientët...

Gjest emocionues/ Mjekët dhe pacientët kërcejnë dhe këndojnë tek Covid 2

Në spitalin “Shefqet Ndroqi”, Covid 2, asambli i valleve dhe këngëve popullore kanë realizuar një gjest emocionues për mjekët dhe pacientët me Covid. Pacientët...

Latest news

- Advertisement -spot_img