- Advertisement -spot_img

TAG

shoferi

Aksidenti tragjik në Qafë-Muzinë, zbulohet emri i shoferit të furgonit

Bardhi Proda është shoferi i furgonit që u përplas ditën e sotme me një Land Rover dhe për pasojë përfundoi në greminë duke humbur...

Prek me fjalët e tij djali i shoferit që vdiq në aksidentin në Kroaci: Ah mar bab, kur t’kam çu tek autobusi…

Nga aksidenti tragjik mëngjesin e sotëm në Kroaci humbën jetën 10 shqiptarë të Kosovës, 9 pasagjerë që po ktheheshin nga Gjermania në Prishtinë dhe...

Policia identifikon dhe shpall në kërkim qytetarin e pamëshirshëm. Ja kush është 39 vjeçari që shtypi qëllimisht qenin me makinë (VIDEO)

Shoferi në Durrës që shtypi një qen që po flinte është identifikuar dhe është shpallur në kërkim. Policia bën të ditur se 39-vjeçari R....

Sekuestrimi i 300 kg kokainë në Portin e Durrësit, shoferi kamionit: Nuk kam dijeni për drogën

Plot 300 kilogramë lëndë e dyshuar kokainë u kapën në Portin e Durrësit nga Task Forca e Portit. Burime bëjnë me dije se Italia...

Aksidenti në Burrel/ Shoferi largohet nga vendngjarja, ndërsa ambulanca me vonesë

Një aksident i rëndë ka ndodhur rreth mesditës së sotme, në qendër të qytetit të Burrelit. Një automjet mësohet se ka përplasur një këmbësor,...

Përplasi 11-vjeçarin, arrestohet shoferi

Një 45-vjeçar është arrestuar në Gjirokastër pasi ka përplasur me mjetin tij një të mitur. Burime nga policia bëjnë me dije se në pranga...

Latest news

- Advertisement -spot_img