- Advertisement -spot_img

TAG

spital covid

Spitali Covid përfshihet nga flakët, ndërrojnë jetë 4 pacientë

Zjarri që ra në një spital Covidi në Brazil u mori jetën të paktën 4 pacientëve. Ngjarja ndodhi në qytetin Arakazhu në verilindje të vendit...

Ja kur do të hapet spitali Covid-19 në Elbasan. Flet Drejtoresha Dasantila Tahiraj (Video)

Në qendrën spitalore të Elbasanit është gati hapja e spitalit rajonal Covid. Sipas konstatimeve në këtë qendër pëgatitjet për vënien e tij në funksion...

Rekord infektimesh. Humbin jetën 2 shtetas në Gramsh dhe Elbasan dhe 6 qytetarë të tjerë. 495 raste të reja

  Prej ditësh shifrat e të infektuarve me Covid në vendin tonë vijojnë të jenë të larta.gjatë 24 orëve të fundit nga 1 927 testime...

Infektohen me COVID-19 shefi i komisariatit, shefi i krimeve dhe shefi i rendit

Infektohen me COVID-19 shefi i komisariatit, shefi i krimeve dhe shefi i rendit në komisariatin e Durrësit. Burime nga komisariati i policisë Durrës bëjnë me...

Latest news

- Advertisement -spot_img