- Advertisement -spot_img

TAG

trajner

Është zyrtare/ Ancelotti rizgjidhet trajner i Real Madrid

Tashmë është zyrtare, Carlo Ancelotti është larguar nga Evertoni dhe është bërë trajneri i ri i Real Madrid. Strategu italian është kthyer te klubi nga...

Njihuni me shqiptarin që stërvit njeriun më të fortë në botë

Hafþór Júlíus Björnsson (Hafthor) është një sportist i njohur si "njeriu i fortë", basketbollist dhe aktor profesionist Islandez. Ai është personi i parë që...

Ky është futbollisti i Kombëtares, patronazhist i De Bias-it. Ish-trajneri Kuq e Zi: Pra edhe unë e paskam një spiun?

Skandali me patronazhistët çdo ditë e më shumë merr përmasa më të mëdha pasi qytetarët zbulojnë se kanë nga pas një "patronazhist" që di...

Elbasani me një trajner të ri dhe disa prurje të reja

Ekipin e Elbasanit e merr në drejtim Anxhelo Suta duke zëvendesuar Shkëlqim Lleshanakun. Ky i fundit dha dorëheqjen por është akoma pjesë e klubit me...

Mungesa në kombëtaren e Shqipërisë/ Mungon Sadiku, Roshi, Gjasula…

Pasi ka publikuar emrat e lojtarëve që do të marrin pjesë në ndeshjet ardhshme, trajneri i Shqipërisë, Edy Reja, i është përgjigjur pyetjeve të...

Latest news

- Advertisement -spot_img