- Advertisement -spot_img

TAG

Zgjedhjet 25 prill

Basha pas takimit me ministrin gjerman: E informova për masakrën zgjedhore të 25 Prillit

Ministri gjerman, Michael Roth ka zhvilluar një takim gjatë paradites së sotme, me kryetarin e PD, Lulzim Basha. Pas takimit në selinë blu, të dy...

KQZ, ja kush është deputetja që do të zëvendësojë Tom Doshin

Komisioni Qëndor i Zgjedhjeve (KQZ) ka marrë sot vendimin se kush do të jetë deputeti që do të zëvendësojë Tom Doshin, i cili dhe...

Arben Ristani akuza të forta deputetëve demokratë: Ja çfarë i kërkojnë Ramës që të bashkëpunojnë

  Arben Ristani ka lëshuar akuza të forta ndaj deputetëve të PD të cilët sipas tij i thonë Ramës se në qoftë se do bashkëpunimin...

Kthesë apo vazhdimësi? Shqipëria voton

Shqiptarët pritet të përcaktojnë sot nëse duan të ndryshojnë qeverinë apo t’i japin një mandat të tretë Edi Ramës. Këto janë të dhënat kryesore...

Zgjedhjet e 25 prillit/ Pas Yuri Kim në Elbasan shkon edhe ambasadori britanik. Takime me drejtuesit politik të forcave politike

Pas ambasadores amerikane, Yuri Kim në Elbasan ka shkuar edhe diplomati britanik, Duncan Norman. bën të ditur se ambasadori Norman do të takohet me drejtuesin...

Latest news

- Advertisement -spot_img