Tërmet i fortë trondit Shqipërinë

0

Një tërmet i magnitudës 4.3 ka tronditur sot vendin.

Lëkundjet e tërmetit janë ndjerë në Lushnje, Peqin dhe Elbasan, ndërsa epiqendra raportohet të jetë 9 km larg Lushnjes.

Thellësia e tërmetit ishte 2 kilometra.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu