“U shkrive, kushedi sa kohë ke që nuk qesh”, Basha përplaset me Braçen

0

Kreu i PD-së Lulzim Basha është përplasur dhe me ish-zëvendëskryeministrin Erion Braçe, për të cilin thoshte se ditën firmoste rritjen e çmimeve të karburantëve dhe natën shante qeverinë.

Në këto momente Braçe po qeshte në mënyrë ironike nga vendi ku ishte ulur, ndërkohë që Basha u shpreh: U shkrive, kushedi sa kohë ke që nuk qesh!

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here