Vogëlushët e parë që erdhën në jetë natën e ndërrimit të viteve janë djem

0

Viti i ri nis me ardhjen në jetë të dy vogëlushëve.

Ata janë pagëzuar me emrat Akid dhe Aiden.
Të dy bebet kanë lindur në maternitetet e Tiranës. Në lidhje me këtë ka shpërndarë një status në profilin e saj edhe ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Ogerta Manastirliu.

Postimi i Plotë:

Mirë se erdhe AKID😍
Fëmija i parë i vitit 2022 është djalë, që lindi shëndosh e mirë në maternitetin “Mbretëresha Geraldinë” në orën 12:00.
😇 Është djalë edhe bebi i parë që erdhi në jetë në maternitetin “Koço Gliozheni”, 1 minutë pas ndërrimit të viteve♥️
Jetë të gjatë e paçi këmbën e mbarë Akid & Aiden🤩

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu