Vrapoi pas gruas duke e qëlluar dhe më pas vrau veten, qytetari kap foto nga ngjarja

0

Një ngjarje e tmerrshme ka ndodhur në mes të ditës në Francë, ku burri ka vrarë gruan e tij e më pas veten në mes të ditës.

Nuk dihet ende se si ka ndodhur ngjarja, ndërsa autori ka vrapuar pas gruas, e ka vrarë e më pas ka qëlluar veten. E gjithë ngjarja e tmerrshme ka ndodhur në pak sekonda.

Dëshmitarë të ngjarjes kanë qenë edhe disa qytetarë të cilët nuk kanë mundur të afrohen pasi mund të rrezikonin jetën e tyre.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here