- Advertisement -spot_img

TAG

qytetar

(Video) Po raportonin situatën e zjarreve, gazetari dhe kameramani sulmohen rëndë nga qytetari

Turqia prej ditësh tashmë është kapluar nga zjarre të shumta, të cilat kanë shkrumbuar mijëra banesa e lënë pas viktima. Mediat e huaja kanë raportuar...

(Video) Rojet e spitalit e dhunuan, qytetari bërtet duke qarë: Kam babin me kancer!

Pamje tronditëse kanë mbërritur nga Spitali Rajonal i Durrësit, ku bëhet fjalë për dhunimin e shtetasit A.D nga efektivët e policisë. Ai ka kërkuar të...

Vrapoi pas gruas duke e qëlluar dhe më pas vrau veten, qytetari kap foto nga ngjarja

Një ngjarje e tmerrshme ka ndodhur në mes të ditës në Francë, ku burri ka vrarë gruan e tij e më pas veten në...

Pse në dorën e vaksinuar rri monedha si në magnet?! Qytetari pyet, plasin komentet tallëse

Nëpër rrjete sociale kanë qarkulluar video të shumta të cilat supozojnë se vaksinat anti Covid kanë përmbajtje magnetike dhe se pas marrjes së tyre...

Aksidenti i frikshëm në Elbasan. Përplasen dy benzat, njëri përfundon në lokal. Shpëtojnë për mrekulli drejtuesit dhe qytetarët

Një aksidenti i frikshëm ka ndodhur pak çaste më parë në Elbasan. Dy automjete tip benz, janë përplasur mes tyre. Përplasja ka qenë e...

“Ishte lyer me benzinë, u ndalua nga qytetarët”/ Policia reagon për incidentin e regjistruar gjatë faljes së Bajramit

Policia e Tiranës ka dhënë informacionet e para në lidhje me ngjarjen që ndodhi sot në mëngjes, gjatë ceremonisë së faljes së besimtarëve myslimanë...

I shtrrirë në tokë, ambulanca refuzon të transportojë qytetarin në spital

Ditën e sotme ka ndodhur një ngjarje e rëndë në qytetin e Sarandës. Një person i cili nuk dukej mirë nga ana shëndetësore ishte i...

Pranga qytetarit. Pranoi se kishte marrë para për votën

Një qytetar nga Lezha është shoqëruar nga policia pasi në një video ai deklaroi se kishte marrë para për të shitur votën. Në video, personi...

Erdha n’shpi, jam shtrirë! Qytetari gjen patronazhistin e tij, i shkruan për t’i lehtësuar punën

Patronazhistët e “Rilindjes” janë kthyer në personat më të komentuar për të mos thënë më të urryer nga shqiptarët, pasi doli që ata kishin...

Policia e urdhëroi të bënte 300 ulje – ngritje si ndëshkim për thyerjen e rregullave anti-Covid, vdes qytetari

Një 28-vjeçar nga Filipinet humbi jetën pasi u detyrua të bënte 300 ushtrime nga policia si ndëshkim për shkeljen e rregullave anti- Covid-19 . Dyshohet...

Latest news

- Advertisement -spot_img