Zbardhet vrasja: Viktima po pinte kafe me avokatin e plagosur! Shkak keqtrajtimi i vajzës dhe divorci

0

Ngjarja e rëndë që ndodhi në mes të Tiranës, pranë gjykatës nga ku mbeti i vrarë Kudret Saliaj në mes të lokalit. Mexhit Picari ekzekutoi ish-bashkëshortin e vajzës i plagosur mbeti dhe avokati Adriatik Cama.

Detaje të tjera Kudret Saliaj u qëllua me 8 plumba, nga vjehrri Mexhit Picari. Në trup e kanë kapur 5 plumjba. Viktima ishte në proces divorci me bashkëshortën dhe ndodhej pranë gjykatës duke konsumuar një kafe me avokatin Adriatik Cama i cili po ashtu ka mbetur i plagosur.

Saliaj u vra nga nga ish vjehrri ndërsa ishte duke pirë kafe me avokatin Adriatik Cama. Kanë qenë problemet familjare që kanë çuar deri në vrasje. Viktima ishte në proces divorci me vajzën e autorit dhe shkak i divorcit mësohet se është bërë keqtrajtimi i vajzës nga viktima.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here