Zjarr në një banesë dykatëshe, forcat zjarrfikëse po punojnë për shuarjen e flakëve

0

Më datë 01.06.2021, rreth orës 14:20, në rrugën “Myslym Shyri”, në kryqëzim me rrugën “Adem Kruja”, ka rënë zjarr në një banesë dy katëshe të pabanuar.

Sherbimet e zjarrfikses ndodhen në vendngjarje dhe po punojnë për fikjen e zjarrit.
Vijon puna nga Grupi Hetimor për përcaktimin e shkakut të rënies së zjarrit.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here