Aksident para shkollës “Jorgji Dilo” në Elbasan

0

Një aksident ka ndodhur ditën e sotme pranë shkollës 9-vjeçare “Jorgji Dilo” në Elbasan.

Nga burimet dhe pamjet e siguruara nga InfowebTv, bëhet me dije se dy automjete janë përplasur me njëra-tjetrën.

Nuk raportohet për të lënduar, por siç shihet edhe nga pamjet, ka vetëm dëme materiale.

Policia dhe grupi hetimor kanë shkuar në vendngjarje, për të zbardhur shkakun e aksidentit.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu