Ankorohet në Portin e Durrësit jahti i Ministrit të Jashtëm të Emirateve të Bashkuara Arabe

0

DURRËS- Jahti ‘Opera’ i sheikut Abdullah bin Zayed Al Nahyan, i cili është ministër i Jashtëm i Emirateve të Bashkuara Arabe ndodhet në Durrës. Ky jaht është një nga jahtet më të mëdha në botë me vlerë 450 milion dollarësh.

Dyshohet se ky jaht ka mbërritur në Durrës për tu mbushur me karburant dhe pas kësaj pritet që të largohet. Këtë veprim bëri ditën e djeshme dhe jahti i Jeff Bezos, i cili u mbush me 170 mijë litra karburant dhe më pas u largua drejt Italisë.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu