E FUNDIT/ Aksident në rrugën Shkodër-Velipojë, vetura përplas motoçikletën, plagoset drejtuesi, shoferi ia mbath

0

Nje aksident i rende eshte regjistruar ne aksin rrugor Shkoder – Velipoje. Nje autoveture ka perplasur nje motorciklete ne afersi te rruges se plazhit ne Velipoje.

Si pasoje e perplasjes ka mbetur i plagosur rende drejtuesi i motorcikletes, nderkohe drejtuesi i makines eshte larguar nga vendi i ngjarjes.

Mesohet se i plagosuri ndodhet ne spitalin e Shkodres ne gjendje te rende per jeten. Policia ka mberritur ne vendin e ngjarjes dhe po heton per rrethanat e ketij aksidenti.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu