E FUNDIT/ Silvia Bino paraqitet në SPAK

0

Specialistja e Instituti të Shëndetit Publik, Silva Bino është paraqitur ditën e sotme në Prokurorinë e Posaçme kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar.

Nuk dihet ende arsyeja përse Bino është paraqitur në Porkurorinë e Posaçme, ndërsa kujtojmë se së fundmi dy zyrtare të Ministrisë së Shëndetësis, Joana Duro dhe Laura Shteto, nën akuzë për korrupsion.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu