Ekskluzive/Aksident i rëndë në Pajovë të Peqinit. BMW me targa angleze përplaset me dy furgonë pasagjerësh

0

Aksident i rëndë në qendër të fshatit Pajovë në aksin Elbasan-Peqin. Një BMë me targa angleze është përplasur me dy furgona pasagjerësh.

Për pasojë dyshohet se ka disa të plagosur.

Pamjet ekskluzive të Infoweb Media tregojnë për përmasat e aksidentit në fjalë.

Në vendin e ngjarjes kanë shkuar furgonë policie dhe tre autoambulanca të cilat po transportohjnë të lënduarit.

Gjithashtu reparti zjarrfikës po nxjerr edhe personat e bllokuar në mjete.

Po punohet për zbardhjen e rrethanave të aksidentit.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu