EMOCIONUESE/ “O flamuri më i bukur në botë”, çifti i ri e “djeg” në dasmë pas fitores së Shqipërisë me Poloninë

0

Kombëtarja ka fituar me rezultatin e pastër 2-0 dhe me spektakël ndeshjen kundër Polonisë, në stadiumin “Air Albania” në kryeqytet, me dy gola të mrekullueshëm të Jasir Asanit në pjesën e parë dhe Mirlind Dakut në pjesën e dytë, duke i renditur kështu kuqezinjtë në vendin e parë të grupit E me 10 pikë.

E ndërsa fitorja e kombëtares po festohet kudo, ajo është festuar edhe në një dasmë në Gramsh.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu