KATEGORIA

GRAMSH

Gramshi “zgjohet” nën “pushtetin” e mjegullës, vështirësi në qarkullimin e mjeteve (VIDEO)

Qyteti i Gramshit është zgjuar sot nën “pushtetin” e mjegullës,duke sjellë vështirësi edhe në qarkullimin e mjeteve. Një fenomen i tillë ka ardhur pas disa...

E masakruan dhe trupin ia groposën në plazh/ Zbulohet EMRI i të riut nga Gramshi që u vra në Greqi

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në zonën e Qepariasia në Peloponez, ku një i ri shqiptar është gjetur i ekzekutuar. Policia greke ka identifikuar...

Zjarrfikësja e Gramshit fiton projektin për turizmin malor

Elbasan- Tashmë zjarrfiksja e Gramshit do të ketë paisje të reja që do të lehtësoj ndërhyrjen e kërkim shpëtimit. Reparti zjarrfikës Gramsh u bë...

Policia e Gramshit shpëton turisten nga Peruja te Ujëvara e Sotirës

Gramsh- Iu rrezikua jeta, si pasojë e ngecjes midis shkëmbinjve, shërbimet e Policisë së Gramshit i vijnë në ndihmë turistes nga Peruja. Më datë 27.08.2022,...

U godit nga rrufeja teksa po peshkonte/ Shpëton mrekullisht 55-vjeçari në Gramsh

ELBASAN- Një peshkatar në Gramsh ka shpëtuar mrekullisht pasi është goditur nga rrufeja. Sipas informacioneve bëhet fjalë për 55-vjeçarin Dule Dollenga i cili, ka...

Hakerohet faqja zyrtare e kryebashkiakut të Gramshit, Taçe: Shmangni mesazhet me FB tim

GRAMSH- Faqja zyrtare e kryebashkiakut të Gramshit, Klodian Taçes është hackeruar. Këtë e ka bërë të ditur vetë kryebashkiaku përmes një njoftimi të ndarë...

E rëndë në Gramsh/ Rrufeja vret 150 krerë dele, çobani në lot: Mbaja familjen!

Një rrufe ka goditur një tufë delesh në Gramsh, e si pasojë 165 krerë kanë ngordhur, ndërsa për fat të mirë ka shpëtuar mrekullisht...

Blogerë apo agjentë? – Misteri i ‘vizitës’ së rusëve në Uzinën e Gramshit: Zbulohet çfarë filmuan tre të huajt

33-vjeçarja Svetlana Timofoeva, me pasaportë ruse, Mikhail Zorin 23-vjeç me pasaportë ruse, dhe një tjetër i ri me pasaportë ukrainase janë arrestuar nga autoritetet...

Digjen gjatë natës 2 banesa në Gramsh, ja çfarë dyshohet

Shkrumbohen nga flakët dy banesa në fshatin Kabash në qendrën administrative Poroçan, Gramsh. Zjarri ka rënë rreth orës 3 të mëngjesit dhe dyshohet se...

Largohet nga banesa 17-vjeçarja nga Gramshi. Në pranga edhe një për dhunë ndaj nënës së tij

Largohet nga banesa një 17-vjeçare nga Gramshi. Kallëzimi në polici u bë nga babai i saj. Sipas njoftimit të policisë L. L., 44 vjeç, banues...

Lajmet e fundit