Gjendet një trup i pajetë në Durrës, dallgët e nxjerrin në breg

0

Një trup i pajetë është gjetur në breg të detit te ‘Vollga’ në Durrës.

Nga informacionet paraprake dyshohet se personi është mbytur dhe janë dallgët ato të cilat e kanë nxjerrë në breg pasditen e sotme.

Identiteti i personit të pajetë nuk dihet ende, ndërkohë që policia dhe grupi hetimor po vijojnë punën për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Vijon…

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here