Kishte bërë gati për shitje kokainën, prangoset shqiptari në Itali

0

Një shqiptar është arrestuar në Itali, pasi karabinierët i kanë gjetur 80 gr kokainë gati për shitje.

Ai kishte mbërritur në Itali më 14 janar, ndërsa policia i ka gjetur në banesë edhe materialin për prerje dhe paketim dhe droga të tjera, të cilat u sekuestruan menjëherë.

Sipas mediave italiane, pasi u arrestua shqiptari u dërgua në Burgun Velletri në dispozicion të Autoritetit Gjyqësor Latina.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu