LAJM I FUNDIT/ Protesta në Selinë e PD-së, policia shoqeron 2 persona të tjerë

0

2 persona janë shoqëruar nga policia duke dalë nga PD. InfowebTv – ka sjellë pamje nga momenti i shoqërimit të 2 mbështetësve të Bashës që ishin brenda selisë blu.

Më herët lidhur me protestën e dhunshme në selinë blu janë shoqëruar 25 protestues, shumica përkrahës të berishës. 8 prej tyre ndodheshin brenda selisë se Partisë Demokratike.

Shumica e të shoqëruarve janë kapur në flagrancë dhe akuzohen për shkatërrim prone, kundërshtim të forcave të policisë, gjatë protestës së organizuar nga ish-kryeministri Sali Berisha.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu