Lajmi i fundit/ Aksident i rëndë në Prrenjas, dy automjete përfundojnë poshtë një trajleri

0

Një aksident i rëndë ka ndodhur pak çaste më parë në hyrje të Prrenjasit.

Sipas dëshmitarëve në vendin e ngjarjes në këtë aksident janë përfshirë tre automjete. Dy makina kanë përfunduar poshtë një trajleri.

Ende nuk ka një informacion zyrtar rreth aksidentit por mendohet se nga kjo përplasje kanë mbetur të lënduar disa persona.

Në vendin e ngjarjes kanë shkuar ambulancat dhe policia.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here