Përfundoi brenda në lokal duke plagosur 3 persona, arrestohet shoferja që shkaktoi aksidentin në Vasil Shanto

0

Njoftimi i plotë i policisë: Tiranë

Specialistët e Qarkullimit Rrugor bënë arrestimin në flagrancë të shtetases F. Z., 49 vjeçe, pasi duke drejtuar mjetin tip “Benz”, ka humbur kontrollin e mjetit dhe është përplasur me motorrin e parkuar anës rrugës ku nga përplasja është shkatërruar plotësisht stacioni i autobuzave dhe disa tavolina dhe karrige të një lokali. Gjithashtu janë dëmtuar 3 shtetas të cilët ndodhen në spital, nën kujdesin e mjekëve ;

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here