Prrenjas/Përmbyset autoboti, shkëputet nga koka e kamionit

0

Një autobot është përmbysur mesditën e kësaj të shtune në aksin nacional Librazhd- Prrenjas.Mësohet se autoboti ështe me targa bullgare dhe gjatë rrëzimit  i ështe shkëputur koka e kamionit.Mësohet se nuk ka të lënduar.Shkak për këtë aksident është bëtë moti i keq dhe shpejtësia e njërit prej automjeteve.

 

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu