Sherr me thika në lokal, i plagosuri transportohet me urgjencë në spital

0

Një sherr me thika ka ndodhur në ambientet e një lokali në hyrje të Durrësit, ku në bazë të informacioneve paraprake ka mbetur i plagosur një person.

Burime bëjnë me dije se i plagosuri është transportuar me urgjencë në spitalin e qytetit, ku dhe po i nënshtrohet një ndërhrjeje kirurgjikale.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here