- Advertisement -spot_img

TAG

aksident elbasan

Dy persona në gjendje kome, aksident i rëndë në qytetin e Elbasanit

Dy persona janë plagosur mbrëmjen e se shtunes si pasojë e një aksidenti në Elbasan dhe ndodhen në gjendje te rende në spital. Makina me...

Aksident automobilistik në aksin rrugor Elbasan-Metalurgji. Mjeti bie në kanal

Një aksident automobilistik ka ndodhur në aksin rrugor Elbasan-Metalurgji. Një mjet ka rënë në kanal në afërsi të kompleksit”Pepa”. Nga ky aksident ka mbetur i...

Udhëtonte me bashkëshortin okulist/ Cila është mjekja që u aksidentua rëndë nga aksidenti sot në Elbasan?

  Një aksident i rëndë ka ndodhurpasditen e sotme në aksin rrugor Elbasa-Peqin, ku u përfshinë dy makina të tipit Benz dhe Toyota. Për pasojë...

Aksident në aksin Elbasan-Metalurgji, furgoni përplaset me një makinë

Aksident automobilistik në aksin rrugor Elbasan-Metalurgji. Një furgon mallrash është përplasur me një mjet. Si pasojë e përplasjes nuk ka pasur të lënduar rëndë,...

Përplasen dy automjete në qendër të qytetit

Një aksident është rregjistruar në këtë fillim viti në Elbasan.Aksidenti sipas burimeve nga vendngjarja ndodhi në vendin e quajtur "Kryqëzimi i Dinamos". Në aksident janë...

Përplaset makina me furgonin në aksin Elbasan-Tiranë

Aksident i frikshëm në autostradën Elbasan-Tiranë. Ngjarja ndodhi pasditen e sotme në afërsi të tunelit të Kërrabës. Përplasja ka qenë e fortë mes një furgoni...

Elbasan/ Aksident para markatës, përplasen dy automjete

  Nga Franko Hakilja Një aksident ka ndodhur në orët e para të mbrëmjes në qytetin e Elbasanit. Rasti u regjistrua në rrugën e Cërrikut pranë...

Aksident në aksin Elbasan-Metalurgji. Mjeti përplas për vdekje një 26-vjeçar. Emri

Një aksident me pasojë vdekjen e një të riu ka ndodhur mbrëmjen e kësaj të shtune në periferi të qytetit të Elbasanit në...

Aksident në seri në Elbasan/ Përplasen 3 makina, njëra bie në kanal (Foto)

Aksident në seri, përplasen tre automjete në Elbasan. Një aksident ku janë përfshirë 3 makina ka ndodhur sot në qytetin e Elbasanit. 3 makina janë...

Aksident në Elbasan/ Makina e Policisë përplaset me një automjet

Një aksident ka ndodhur pak çaste më parë në Elbasan. Makina e Policisë është përplasur me një automjet. Ngjarja ka ndodhur në afërsi të Gjykatës...

Latest news

- Advertisement -spot_img