- Advertisement -spot_img

TAG

aktor

I veshur me të zeza dhe me varsen të varur në qafë, aktori i njohur britanik në rolin e një gangsteri shqiptar

Aktori i njohur, Vinnie Jones do ta shihni në rolin e një gangsteri shqiptar me emrin Albi në sezonin e dytë të filmit  “Law...

Aktori i njohur refuzon të përdorë deodorant prej 30 vitesh dhe ish-kolegia e tij tregon se çfarë arome mban

Kohët e fundit, Mila Kunis dhe Ashton Kutcher, Dax Shepard dhe Kristen Bell apo edhe aktori Jake Gyllenhaal - janë bërë viralë për zakonet e tyre të larjes dhe të kujdesit...

Pas plot 23 vitesh martesë, Jim Belushi divorcohet nga bashkëshortja

Ylli i “According to Jim”, Jim Belushi po ndahet nga bashkëshortja Jennifer Sloan pas më shumë se 23 vitesh martesë. Të premten, Belushi paraqiti kërkesën...

“Djali i nënës”, aktori i njohur turk krenar për prejardhjen e tij shqiptare

Nëse nuk e dinit më herët, po ju tregojmë se aktori shumë i njohur në Turqi, Burak Yoruk është me prejardhje shqiptare. Ai numëron...

E trishtë! Ndahet nga jeta në moshën 74-vjeçare aktori i njohur

Aktori i njohur, Chick Vennera i cili ka luajtur në filmat “The Golden Girls” dhe në komedinë e vitit 1978 “Thank God It’s Friday”,...

Ndahet nga jeta një prej aktorëve më të njohur në Indi, Dilip Kumar

Ka ndërruar jetë në moshën 98-vjeçare, një prej aktorëve më të famshëm të Indisë, Dalip Kumar. Ai ishte i shtruar në spital që nga 30...

E trishtë! Humb jetën në moshën 23-vjeçare aktori i njohur

Aktori i njohur, Daniel Mickelson ka ndërruar jetë në moshën 23 vjeç. I përshkruar si një “yll në ngritje”, Mickelson ishte i njohur për...

Kamera e makinës i zbulon tregtinë e kokainës, aktori shqiptar në Angli i bën ‘gropën’ vetes

Ish-aktori shqiptar, Sokol Ajazi, 36 vjeç, nga Southgate, në veri të Londrës është arrestuar pasi kishte instaluar një kamerë në makinë për të filmuar...

Po prezantonin veprat letrare në një tjetër formë, shembja e suvasë bie mbi aktorin shkodran

Zona muzeale e “Gjuhadolit”, rrugica tradicionale e Shkodrës ishte mikpritëse e “Koliqianës”, shfaqjeve me anë të cilave aktorët e teatrit “Migjeni” po përcjellin tek...

I ra suvaja mbi shpinë gjatë shfaqjes, aktori: Falë Zotit që nuk kisha vajzën afër

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në qytetin e Shkodrës, ku ka rënë suvaja e një prej ndërtesave ku po mbahej një shfaqje nga...

Latest news

- Advertisement -spot_img