- Advertisement -spot_img

TAG

autor

I droguari bën manovra të “çmendura”/ Shkakton aksident pas ndjekjes nga policia, por…

Një 35-vjeçar i dehur në timon, dhe me kanabis sativa në makinë, ra në prangat e Policisë në Tiranë, pasi nuk iu bind më...

Sërish tmerr në Greqi. Një grup agresorësh i vënë flakën një 19-vjeçari

Një incident agresiv ndodhi pak pas mesnatës të dielën në Efkarpia, Selanik. Një grup prej rreth 15 personash sulmuan një grup tjetër të rinjsh...

Kush janë 3 personat që qëlluan me armë drejt biznesmenit të njohur në Sarandë (FOTO, EMRAT)

Është zbardhur plagosja me armë automatike e ndodhur mëngjesin e sotëm në Sarandë ndaj pronarit të ‘Orange Club’, Spiro Iljadhi. Policia ka bërë identifikimin...

Ngacmoi tre vajza, 61 vjeçari humb ndjenjat në sallën e gjyqit (EMRI)

Vasil Mullaj, të akuzuarit për ngacmim seksual të tre vajzave të mitura, i ka rënë të fikët në sallën e gjyqit. Ngjarja ka ndodhur para...

Kapet autori i krimit makabër: E qëlloi, e dogji dhe e lidhi pranë varreve

Policia greke ka zbardhur krimin brutal të ndodhur në Katerini, ku një burrë u gjet i djegur, ndërsa në kokë i kishin vendosur një...

Lirohet nga qelia Adiola Lakra, e dashura e Hekuran Billës që dyshohet se e nxori në pritë

Gjykata e Tiranës liron nga qelia Adiola Lakrën, 26-vjeçaren e dyshuar si bashkëpunëtore në ekzekutimin e Hekuran Billës 11 qershorin e vitit të kaluar...

Shpërthim me tritol në një lokal! Në pranga autori, e pëson dhe menaxheri

Një shpërthim me tritol është regjistruar ditën e sotme në një biznes në qytetin e Durrësit. Ngjarja në fjalë, ka ndodhur në lagjen nr....

Ndryshon versioni i ngjarjes/ Vrau dy persona dhe u vetëvra, autori u konfliktua me pronaren dhe mori armën e gjahut

  Përmbyset dinamika e ngjarjes së rëndë që tronditi Greqinë paraditen e sotme ku një person vrau dy të tjerë dhe më pas iu vetëvra....

Ngushtohet lista e të dyshuarve. Krimi që tronditi Greqinë, autoritetet shumë afër identifikimit të autorëve

  Hetimet për krimin e rëndë në Glyka Nera ku grabitësit vranë një nënë të re, duket se janë drejt identifikimit të autorëve. Ngjarja tragjike...

Vritet një person, plagoset edhe avokati Adriatik Cama. Çfarë ndodhi në lokal

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur vetëm pak momente më parë në zonën e ish-ekspozitës, ku një person është vrarë dhe një tjetër ka...

Latest news

- Advertisement -spot_img