- Advertisement -spot_img

TAG

Avion

“Dua të zbres”, Bebe Rexha panikoset gjatë udhëtimit, ja çfarë ndodhi në avion

Bebe Rexha duket se nuk e ka nisur muajin korrik me këmbën e mbarë. Këngëtarja me origjinë shqiptare Bebe Rexha është gjendur në një...

(Video) Çudira në lartësi! Vajza heq papritur të brendshmet në avion dhe…

Me përfundimin e pandemisë duket se njerëzit kanë harruar si të sillen.Joevetëm në tokë, por edhe në ajër ndodhin çudira nga më të ndryshmet,...

Dyshohet për eksploziv në avion, alarm në aeroportin e Parisit

Autoritetet franceze po hetojnë një pajisje të dyshuar shpërthyese në një avion të Air France. Alarmi për bombë u dha gjatë fluturimit midis kryeqytetit...

Kërcet grushti mes vjehrrit e dhëndrit, tmerrohen udhëtarët në avion

Të shpeshta janë rastet kur familjarët zihen e grushtohen mes vete, por të rralla janë grushtimet kur njerëzit janë në ajër, pra duke flutuar...

Plas sherri në avion, pasagjerja sulmon stjuardesën dhe i thyen 2 dhëmbë

Një ngjarje aspak e zakontë ka ndodhur në një avion të linjës “Southwest – San Diego”, ku një pasagjere ka sulmuar fizikisht stjuardesën. Ngjarja ndodhi...

Tea e “Përputhen” udhëton drejt Dubait, ja kush është djali që e shoqëron (FOTO)

Ish-konkurrentja e Për’puthen, Tea Trifoni ka udhëtuar së fundmi drejt Dubait. Lajmin e ka bërë të ditur vetë ajo, me anë të postimeve të...

Gruaja lind në avion, i habit të gjithë: Nuk e dija që isha shtatzënë!

Një grua nga Utah, SHBA ka lindur papritur fëmijën e saj në avionin që po fluturonte bashkë me qindra pasagjerë të tjerë. Lavinia Mounga...

Pasagjerët në panik, avioni i linjës Tiranë-Londër frenon papritur në mes të pistës, ja shkaku

Një ngjarje jo e zakontë ka ndodhur ditën e sotme në aeroportin e Rinasit, ku është përfshirë avioni i linjës ajrore Tiranë- Londër. Siç raportohet,...

Mbërrijnë 208.000 vaksina të kompanisë Sinovac për Shqipërinë

Sapo kanë mbërritur plot 208.000 vaksina të kompanisë Sinovac, për të vijuar vaksinimin masiv të popullatës sonë. Në aeroport është ndodhur ministrja e shëndetësisë Ogerta...

Edi Rama takon Edi Ramën e PD në avion; “Thuaj të vërtetën, a më ke sha shumë në FB?” (VIDEO)

Kryeministri Edi Rama ka publikuar pamjet nga fluturimi i parë drejt Aeroportit të Kukësit. Nga brenda avionit, Rama bisedonte me pasagjerët që ndodheshin aty. “A me...

Latest news

- Advertisement -spot_img